KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13767004
nr 1376 7004
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 84/100 respektive 23/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:17:11
1/2 16:45:04
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel